[SZOK!] Najlepszy tani podkład? | Golden Rose Total Cover 2in1 | moja opinia

Wiem, dawno mnie nie było. Ale nie zapomniałem o blogu! Po prostu są w życiu takie chwile, kiedy pasja musi zejść na drugi plan. I tak właśnie stało się w moim przypadku. Nie chcę Was zanudzać, ale obiecuję, że wpisy będą się pojawiać przynajmniej raz w tygodniu, jeśli nie częściej!!!

Dziś chciałabym przedstawić wam moje najnowsze odkrycie. Jest długotrwały, w pełni kryjący i świetnie wygląda na skórze. I kosztuje Cię tylko 35 zł! Poznaj mój najnowszy hit – Golden Rose Total Cover 2in1!

Konsystencja i aplikacja

Podkład jest gęsty i kremowy, ale jego aplikacja nie sprawia żadnych trudności. Używam do tego celu zwilżonej gąbki i ta metoda pozwala mi uzyskać idealne krycie i naturalny wygląd. Podkład rozprowadza się równomiernie, nie wchodzi w zmarszczki ani pory, osadza się miękko, ale nie szybko, i zapewnia doskonałe krycie. Dla mnie jedna cienka warstwa jest wystarczająca.

Kolory

Dla siebie wybrałam odcień 02 – nadal jest trochę za jasny i wydaje mi się, że wygląda różowo-beżowo (moja cera jest ciepła, zwłaszcza gdy się opalam z oliwkowymi tonami), ale po konturowaniu i nałożeniu bronzera efekt ten nie jest zauważalny. Gama Golden Rose Complete Cover jest trochę rozczarowująca pod względem żywego, często żółtego odcienia (brakuje mi go), ale nawet jeśli kolor nie jest dokładnie taki, jak trzeba, to raczej dobrze pasuje do mojej karnacji.

Trwałość

Największe wrażenie zrobiła na mnie trwałość podkładu The Diamond Rose Total Cover oraz fakt, że wygląda on fantastycznie przez prawie 8 godzin. Po nałożeniu jest początkowo dość matowy, ale z czasem nabiera satynowego połysku. Nawet w trudnej strefie T udaje mu się utrzymać pod kontrolą wydzielanie sebum (testowałam go podczas naprawdę nieziemskiego upału), dzięki czemu nie świecisz się jak kula dyskotekowa. Podkład ściera się tylko z czubka nosa, pod koniec dnia. Podkład Golden Rose nie tworzy warstw ani nie gromadzi się w załamaniach i porach, jak inne podkłady, których używałam; niweluje też suche skórki i dobrze zmywa się żelem do twarzy.

Kiedyś, po nieprzyjemnych doświadczeniach z drogeryjnymi podkładami, powiedziałam: „Nigdy więcej tego nie zrobię!” Golden Rose Total Cover 2in1 natomiast to kosmetyk, który przewyższa jakością wiele podkładów premium. W związku z tym mogę z całego serca polecić Wam ten produkt – dla mnie to skarb, który bez wątpienia zostanie w mojej toaletce na dłużej 🙂

Skomentuj ten wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.