Eveline Cosmetics Liquid Control HD – opinia kolory

eveline liquid control kolory

Eveline Cosmetics Liquid Control HD to zgodnie z zapewnieniami producenta, innowacyjny podkład nowej generacji. Posiada on płynną i nietłustą konsystencję, a jednocześnie charakteryzuje się dobrym kryciem. Jego wykończenie jest matowe i skóra pozostaje taka przez cały dzień. Fluid aplikowany jest za pomocą pipetki, co pozwala na precyzyjne kontrolowanie stopnia krycia. Zapewnione przez eveline liquid control kolory są dopasowane dla każdego, ponieważ posiada bogatą paletę barw, w której każdy odcień cery znajdzie coś dla siebie.

Wrażenia na skórze

Podkład stapia się z cerą i pozwala na uzyskanie naturalnego, satynowego wykończenia. Nie jest to rozwiązanie dla zwolenniczek mocnego maskowania, jednak całkiem dobrze radzi sobie z niedoskonałościami, bez podkreślenia zmarszczek. Osoby, które posiadają suchą cerę powinny zadbać o nawilżenie, ponieważ może podkreślać suche skórki. Idealny będzie natomiast dla posiadaczy cery tłustej i mieszanej, chcących osiągnąć efekt matowego wykończenia przez cały dzień. Prezentowane przez eveline liquid control kolory dopasowują się zarówno do jasnych jak i ciemnych odcieni cery. Sposób aplikacji podkładu jest niezwykle prosty, dzięki czemu łatwo rozprowadza się go na twarzy, nie zastyga i dobrze współpracuje z innymi kosmetykami takimi jak róże i bronzery. Jego efekt matu nie jest „tępy” i dobrze wtapia się w skórę. Po zastosowaniu kosmetyku Eveline Cosmetics Liquid Control HD twarz wygląda na rozpromienioną i pełną blasku. Podczas aplikacji w powietrzu unosi się przyjemny zapach, który zachęca do stosowania tego kosmetyku.

Eveline Cosmetics Liquid Control HD – czy warto?

Ten produkt to zdecydowanie dobry wybór dla osób chcących uzyskać na twarzy całodzienny mat, bez efektu maski. Jego lekka konsystencja sprawdzi się szczególnie latem, nie powodując spływania makijażu, a jednocześnie posiadając całkiem przyzwoite krycie. Zapewnione przez producenta eveline liquid control odcienie powodują, że jest to kosmetyk w odpowiedzi na każdy kolor cery. Podkład ze względu na swoją formułę zapewnia uzyskanie efektu „baby face”, czyli idealnie wyrównuje koloryt i zapewnia rezultat udoskonalonej cery. Szukając Eveline liquid control – kolorów odpowiednich dla Ciebie – wybierz ten najbardziej zbliżony do Twojej skóry.