SOCIAL MEDIA

image/svg+xml
wtorek, 6 października 2020

SERIA MIESZKANIOWA | SYPIALNIA Z POSTERSTORE.PLn

Uf…! Dawno mnie tu nie było! I naprawdę się stęskniłam. Ale, jak informowałam jakiś czas temu na IG, postanowiłam, że blog będzie taką moją prawdziwą odskocznią. Nie chcę sobie niczego narzucać i tworzyć treści na siłę. Kiedy będę miała coś ciekawego do przekazania lub będę czuła prawdziwą wenę twórczą (mam nadzieję, że z czasem będzie się to działo coraz częściej), po prostu tu będę wracała. Większość z Was bardzo pozytywnie do tego podeszła i dziękuję Wam za Wasze wsparcie!

A dzisiaj, istotnie, mam coś ciekawego do pokazania. Na IG i na blogu seria mieszkaniowa bije rekordy popularności. Jak wchodzę w statystyki, to właśnie te posty cieszą się największym zainteresowaniem. I widzę, że naprawdę Was inspirują, bo liczba zapisów to już idzie w setkach ;) Dziękuję i bardzo mi miło!

posterstore-plakaty-skandynawskie


Zapraszam więc do… mojej sypialni!

Jak się wykańcza mieszkanie i ma ograniczone możliwości budżetowe, po prostu nie da się zrobić wszystkiego na raz. O ile salon z aneksem, korytarz i łazienka wręcz książkowo oddają to, co było w projekcie, tak obydwie sypialnie to już nasza radosna (tymczasowa) twórczość. Na pierwszy ogień poszła oczywiście nasza sypialnia. Początkowo stało tu tylko łóżko (zupełnie inne, niż w projekcie) i moja stara toaletka. 

plakaty-posterstore


posterstore-plakaty-obrazy

sypialnia-pomysly

sypialnia-skandynawskie

Oczywiście, że w sypialni powinno być przytulnie, a mnie chyba najbardziej raziły te gołe, białe ściany. A już na przykładzie salonu (kliknij, by zobaczyć mój salon) wiedziałam, że jest taki element, który robi gigantyczną różnicę. Co? Plakaty oczywiście! Zdecydowałam się więc na kolejne zamówienie na posterstore.pl. Cała kompozycja jest zdecydowanie bardziej minimalistyczna, niż w salonie. Rosegoldowe ramki idealnie zgrywają się z pozostałymi dodatkami w mieszkaniu, a same obrazy nawiązują do motywów roślinnych i natury, co wpływa kojąco i relaksująco. Od razu zrobiło się bardziej romantycznie i przytulnie. Uwielbiam się budzić w takiej ciepłej atmosferze! 

sypialnia-boho-pomysly

sypialnia-inspiacje

Ale na tym nie koniec. Co miesiąc coś dokupowaliśmy: szafa z IKEA (czyli system PAX, zamiast mebli na wymiar, które mamy w projekcie) – której wnętrze naprawdę robi wrażenie (ale o tym następnym razem), komoda Alex na kosmetyki, loftowe szafki nocne i oczywiście… bedding! Narzuta, poduszki, miękkie dywaniki. Zwieńczeniem jest dekoracyjna lampa, w której jestem po prostu zakochana! Żeby wszystko stanowiło całość, postanowiliśmy pomalować pas ściany za łóżkiem na taki „antyczny” róż (Beckers – Ballet) i na tym fragmencie zawiesiliśmy dekoracyjne półki z IKEA i dość charakterystyczne lustro.

Jak Wam się podoba sypialnia? Coś byście zmienili?

Mam też dla Was -35% na zakupy na posterstore.pl 

– z kodem „julialoveslife35”. Kod jest ważny do 24.10