SOCIAL MEDIA

image/svg+xml
wtorek, 27 grudnia 2016

Makijaż sylwestrowy w stylu cat eye | co zrobić, by wyglądał nieskazitelnie całą noc - wskazówki | jak przykleić sztuczne rzęsy?

Makijaż sylwestrowy w stylu cat eye | co zrobić, by wyglądał nieskazitelnie całą noc - wskazówki | jak przykleić sztuczne rzęsy?
Cześć! Ponieważ Sylwester zbliża się wielkimi krokami, chciałabym zaprezentować Wam moją propozycję makijażu sylwestrowego i zdradzić mój sekret na to, by makeup utrzymał się w stanie nienaruszonym przez całą noc . Znajdziecie tu więc tricki makijażowe, które z całą pewnością warto poznać i zastosować - gwarantuję, że odmieni to Wasze makijaż i zapewni nieskazitelny efekt :) Po pierwsze - pielęgnacja, czyli przygotowanie cery ____________________ Ten krok, choć tak oczywisty, traktowany jest często po macoszemu. A to błąd! Nawet najpiękniej wykonany makijaż nie będzie prezentował się dobrze na nieodpowiednio przygotowanej skórze. Jeśli planujemy większe wyjście, warto nasze przygotowania rozpocząć kilka dni wcześniej, np. od delikatnego peelingu i dogłębnego oczyszczania. Polecam oczyszczające maseczki marki Tołpa, maskę węglową (ja akurat mam tę azjatycką - Pilaten ). Gdy nie mamy czasu na takie oczyszczające spa, z pomocą przyjdzie nam żel do mycia twarzy (polecam La